خرید کاغذ دیواری ، خرید کاغذدویواری

خرید کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری - خرید کاغذدیواری
خرید کاغذدیواری

در مبحث خرید کاغذدیواری فاکتورهای زیادی دخیل هستند.

از مقدار هزینه ای که می خواهید انجام دهید تا قیمت کاغذ دیواری و طرح و رنگهای مختلف.

برای کمک به خرید مناسب و خوب در این مقاله اشاره ای به خرید کاغذ دیواری می کنم که امیدوارم سودمند و مفید باشد.

چگونه انتخاب کنیم؟

همه می‌دانیم این وسیله یا همان کاغذ دیواری بیشتر برای تزئین محیط اطراف ما استفاده می‌شود بنابراین قبل از هرکار باید درباره همخوانی و متناسب بودن آن با دیگر لوازم منزل دقت داشته باشیم چون قرار گرفتن لوازم و رنگبندی آنها در کنار این نوع پوشش دیوارهاست که درنهایت محیطی آرام و دلنشین را برای ما ایجاد خواهد کرد پس ابتدا خوب درباره رنگبندی و تناسب لوازم منزل با کاغذدیواری موردنظر خودتان فکر کنید.

برای اینکار بهترین کار استفاده از دنیای مجازی است چون اکنون انواع و اقسام فروشگاه‌ها و شرکت‌ها با استفاده از امکانات این دنیای مجازی سعی در جلب نظر مشتریان خود دارد و نمونه‌های متعددی از محصولات داخلی یا خارجی موجود کاغذدیواری را برای شما به نمایش‌گذاشته‌اند بنابراین می‌توانید با استفاده از آلبوم‌های موجود در این وب‌سایت ها سعی در ایجاد تصویری از کنارهم قرار گرفتن کل لوازم منزل با پوشش مورد نظرتان داشته باشید. هرچند برخی از شرکت‌ها با استفاده از نرم‌افزارهایی خاص امکان ایجاد فضایی نمونه از منزل خود را در دنیای مجازی با استفاده رنگ‌ها و طرح‌های مختلف کاغذدیواری موجود انبارش فراهم کرده اند که اینکار را برای انتخاب شما بسیار ساده تر کرده است.

در این باره نباید فراموش کرد که طرح‌ها و رنگ‌های مختلف کاغذ دیواری می‌تواند با ایجاد حسی متفاوت در ذهن ما هماهنگی یا عدم هماهنگی کلی تزئینات منزل یا محل کار را برایمان نمایان کند بنابراین بد نیست به جدول زیر توجه ویژه داشته باشید تا هنگام انتخاب کاغذ دیواری دچار مشکل نباشید.

خرید کاغذ دیواری و رنگها و طرحها

رنگ، مدل و طرح

احساسی که ایجاد می‌شود

کاغذ دیواری با گل‌های کوچک و تکرار شونده

برای بزرگتر جلوه دادن نمای داخلی محیط و پوشاندن ناهنجاری ها یا عوارض دیوار مناسب است

رنگ تیره

 بطور کلی فضای داخلی را کوچکتر جلوه خواهد داد و باعث ایجاد آرامش در روحیه خواهد بود

طرح های بزرگ

نه تنها فضای صمیمی ایجاد می‌کند بلکه باعث معقول شدن فضا‌های بزرگ در ذهن بیننده می‌شود

طرح های کوچک

بطور کلی این طرح‌ها در فضای کوچک پرکاربردتر هستند به فضا حس بزرگتر بودن القاء می‌کند و باعث جلب نظر افراد به طرح‌های روی دیوار خواهد شد

خطوط روی کاغذ دیواری

خطوط عمومی روی کاغذ دیواری باعث نمایش بلندتر سقف خواهد شد و برای فضاهایی که سقف کوتاه دارند بسیار مناسب است و خطوط افقی باعث تصور بزرگتر بودن طول خواهد شد بنابراین میتوان از آن برای فضای های کوچک استفاده کرد.

رنگ های روشن

مناسب برای فضاهای کم نور و ایجاد حس دوستانه و صمیمی تر

خرید کاغذ دیواری از اینترنت ممنوع!

با درنظر گرفتن توسعه زندگی مدرن و البته گرفتاری های روزمره همواره شاهد رشد و توسعه فروشگاه‌های آنلاین و اینترنتی در اکثر زمینه‌ها از خوراکی گرفته تا لوازم منزل هستیم. هرچند این نوع فروشگاه‌ها در کاهش ترافیک شهری و البته صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های ما ممکن است کاملا مفید فایده باشند اما نباید فراموش کرد در پاره‌ای موارد واقعا نمی‌توان امتیازات خرید‌های اینترنتی را مدنظر قرار داد و اقدام به انتخاب اجناس نمایش داده شده در آنها کرد که خرید کاغذ دیواری نیز یکی از این موارد است.

ازآنجا که کاغذ دیواری به عنوان اصلی‌ترین بخش از تزئین در نمای داخلی منزل یا محل کارماست و می‌تواند تاثیر قابل ملاحظه‌ای به واسطه رنگ، طرح و حتی جنس خود در روحیه افراد داشته باشد باید نسبت به انتخاب آن کاملا حساس باشیم پس دیدن طرح‌ها و رنگ‌های زیبا از داخل صحفه‌درخشان مانیتور  زیاد کار عاقلانه‌ای به نظر نمی‌رسد چون هریک از آیتم ها و فاکتورهای یاد شده با دیدن از کاغذ دیواری از نزدیک و مقایسه آن با دیگر نمونه‌های مشابه امکانپذیر است . بنابراین از توانمندی‌های دنیای مجازی می‌توانیم در شبیه سازی نمای داخلی منزل یا محل کارمان و همچنین آگاهی از انواع موجود بازار یا قیمت‌ها استفاده کنیم اما هرگز روی علامت مخصوص خرید مکث نکنید.

خرید کاغذ دیواری : علایمی کارآمد

هنگام ورق زدن آلبوم‌های موجود در فروشگاه‌های کاغذ دیواری بدون تردید با علائمی خاص در انتهای آلبوم برخورد کرده اید و گاهی از خودتان یا فروشنده درباره مفهوم آنها پرسیده‌اید اما اگر جوابی قانع کننده دریافت نکرده اید می‌توانید با استفاده از این جدول به مفهوم واقعی نمادهای موجود در انتهای آلبوم کاغذ دیواری مقابلتان هنگام انتخاب پی ببرید.

نماد یا نشانه

 مفهوم

نماد یا نشانه

مفهوم

مقاوم دربرابر آب

عدم انطباق دو کاغذ کنار هم در واحد سانتیمتر

قابل شستشو

قابل نصب از هر دو سو

قابلیت شستشوی بالا

چسب کاری روی کاغذ

مقاومت دربرابر ساییدگی

چسب کاری روی دیوار

مقاومت خوب در برابر نور خورشید

قابل جدا شدن از دیوار

مقاومت عالی دربرابر نور خورشید

قابل جدا شدن از دیوار مرطوب

انطباق دو کاغذ کنار هم – آزاد

قابل جدا شدن از دیوار خشک

انطباق دو کاغذ کنار هم در واحد سانتیمتر

نقش برجسته

خرید کاغذدیواری با ایده‌ای خلاق

اگر اهل نمای اسپرت هستید و به زودی از طرح کاغذ دیواری منزل خودتان خسته نمی‌شوید راهکاری کاملا اقتصادی برای تزئین خانه خودتان به سبکی مدرن و البته ارزان قیمت با بهترین کیفیت وجود دارد . همه می‌دانیم بسیاری از فروشگاه‌ها در صنوف مختلف هنگام ناقص شده موجود انبارشان اقدام به حراج غیر قابل تصوری از اجناس موجود می‌کنند که کاغذدیواری هم از این قاعده مستثنی نیست . بنابراین در این زمینه خوب دقت کنید و متناسب با متراژ مورد نیازتان از میان ته‌انباری‌های موجود فروشگاه‌ها به دنبال طرحی نوین برای منزل خودتان باشید به خاطر داشته باشید گاهی اوقات این فروشگا‌ه‌ها به دلیل ناقص بودن طرح‌ها حتی تا یک سوم قیمت حاضر به فروش موجودی خود هستند؛ فقط دقت کنید هنگام انتخاب کاغذدیواری طرح دار یا نمونه‌های خاص تعداد رول‌های موجود کامل باشد نه اینکه در میانه راه گل ناقص باقی‌بماند.

پرشین دکور مرکز خرید کاغذدیواری در غرب تهران پیشرو در ارایه و فروش مناسبترین کاغذ دیواری